تعطیل شدن آموزشگاه های رانندگی سراسر کشور

پانزده اسفند ماه ١٣٩٨

تـــــوجه... تــــوجه:

طبق دستور راهور استان اصفهان از مورخ 1398/12/17 الی 1399/01/16 کلیه آموزشگاه های رانندگی استان اصفهان تعطیل می باشد و آموزش های نظری وعملی وهمچنین آزمون های آیین نامه با سوادی و بی سوادی و آزمون عملی شهر در آموزشگاه های رانندگی استان اصفهان برگزار نمیگردد.

پیشاپیش حلول سال 1399 را به همشهریان گرامی تبریک میگوییم 
با آرزوی سلامتی و اوقاتی خوش درکنار خانواده


قوانین آموزشگاه رانندگی زنده رود

بیست و چهار بهمن ماه ١٣٩٨

قوانین و مقررات آموزشگاه رانندگی زنده رود

مواردی که هنرجویان عزیز می بایست رعایت نمایند

 

*حضور به موقع در کلاس های آئین نامه و فنی: در صورت تأخیر یا غیبت از ادامه کلاس ها بازمانده و برابر دستورالعمل در هفته جاری موفق به امتحان مقدماتی آئین نامه نمی شوند.

استفاده از تلفن همراه در کلاس های آموزشی ممنوع می باشد.*

آوردن تلفن همراه در آزمون ها ممنوع بوده و در صورت مشاهده طبق مقررات برخورد خواهد شد.*

*حضور به موقع در کلاس های آموزش عملی: در صورت تأخیر از شرکت در جلسه آموزش عملی جلوگیری به عمل آمده و طبق دستورالعمل هزینه ی آن به عهده ی هنرجو می باشد.

*در صورتی که هنرجو به هر دلیلی امکان شرکت در جلسات آموزش عملی را نداشته باشد: باید 24 ساعت قبل (به صورت حضوری یا تماس تلفنی) به قسمت پذیرش آموزشگاه اطلاع رسانی نموده و در خصوص جلسه جبرانی هماهنگی مممم لازم را به عمل آورد.

*جهت هرگونه هماهنگی در خصوص کسب اطلاعات یا جابجایی کلاس های عملی و موارد دیگر: فقط آموزشگاه به شخص هنرجو پاسخگو خواهد بود و از ارائه موارد فوق به اشخاص غیر خودداری می گردد.

*جهت تشکیل کارتکس: بعد از گذراندن کلاس های آئین نامه و فنی و عملی خودرو و موفقیت در آزمون های مقدماتی آئین نامه و شهری و صدور گواهی مهارت حداکثر ظرف مدت 72 ساعت با حضور در آموزشگاه اقدام بفرمایید.

در صورت عدم رعایت موارد فوق هرگونه مسئولیت بر عهده هنرجو می باشد.*


چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بر همگان مبارک باد

بیست و چهار بهمن ماه ١٣٩٨

چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بر همگان مبارک باد


تشریح جزئیات اعمال قانون خودروهای غیرمجاز در طرح ترافیک اصلی

هفت دی ماه ١٣٩٨

جریمه 90هزار تومانی صرفا برای شرایط اضطرار ، ساعات محدود و طرح اصلی ترافیک است

 

به گزارش خبرنگار سایت پلیس راهور ، سرهنگ عین اله جهانی در پاسخ به ابهام موجود در خصوص افزایش جریمه تردد خودروها در زمان آلودگی هوا گفت: برابر ماده18 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی ، تردد تمام یا بعضی از وسایل موتوری در ساعات و محدوده هایی از شهر که به تصویب شورای عالی هماهنگی ترافیک استانها می رسد ممنوع است و پلیس راهور ضمن صدور قبض جریمه عبور ممنوع برای متخلف به او اخطار می نماید که از محدوده طرح ترافیک خارج شود..


ادامه مطلب

پیگیری گواهینامه از طریق سامانه رهگیری مرسولات سازمانی

هفت دی ماه ١٣٩٨

آدرس تلگرام آموزشگاه رانندگی زنده رود

بیست و شش مرداد ماه ١٣٩٨

http://t.m/zenderoodesf

برای اطلاع از تاریخ آزمون های آیین نامه طبق حروف الفبا در هر ماه به کانال تلگرام آموزشگاه رانندگی زنده رود مراجعه فرمایید.


واریز فیش های بانکی با دستگاه POS در آموزشگاه های رانندگی

بیست و شش مرداد ماه ١٣٩٨

*** قابل توجه هنرجویان عزیز***

از تاریخ 1398/05/10 فیش های واریز بانک ملی (جهت صدور کاردکس) توسط دستگاه کارتخوان  نصب شده در آموزشگاه پرداخت میشود لذا هنرجویان بعد از اتمام جلسات رانندگی برای پرداخت فیش ها به آموزشگاه رانندگی مراجعه نمایند.


مراحل و مدارک مورد نیاز تعویض و المثنی گواهینامه رانندگی

بیست و یک بهمن ماه ١٣٩٨

گواهینامه رانندگی یکی از ضروری ترین مدارکی است که امروزه مورد نیاز هر شهروندی در ایران است و اگر شما گواهینامه خود را گم کرده باشید باید جهت دریافت گواهینامه المثنی اقدام نمایید.

با گسترش شهر ها ، به خصوص شهرهای بزرگ رفت و آمد و رسیدن به کارها به اندازه ای مشکل شده است که بسیاری از کارها بدون رانندگی و ماشین شخصی به سختی یا با هزینه ای زیادی انجام خواهد شد.

در نتیجه گواهینامه رانندگی یکی از مدارک ضروری است و اگر این مدرک را گم نمایید باید سریعا جهت اخذ گواهینامه المثنی اقدام نمایید.

با گسترش حمل و نقل جاده ای و افزایش تعداد ماشین ها در شهر ، نقش کلاس های رانندگی به صورت پررنگتری مطرح شده است. در واقع به دلیل اهمیتی که رانندگی در جامعه امروزی دارد کلاس های رانندگی نیز اهمیت بسیاری پیدا کرده است.

شما پس از گذراندن کلاس رانندگی و قبولی در آزمون ها برای دریافت گواهینامه رانندگی نیازمند مدارک و شرایط به خصوصی هستید که آسان نیستند.

اگر شما به دنبال دریافت گواهینامه المثنی هستید ، قطعا می دانید مراحل دریافت گواهینامه نسبتا سخت و زمانبر است . مفقود شدن گواهینامه برای شما مشکلاتی را به همراه خواهد داشت که به دلیل این مشکلات باید به سرعت جهت دریافت گواهینامه المثنی اقدام نمایید.

حالا این سوال پیش می آید که پس از مفقود شدن گواهینامه باید جهت اخذ المثنی چه اقداماتی را انجام دهیم ، به کجا مراجعه نماییم و چه مدارکی مورد نیاز است


ادامه مطلب